Welcome to FengYuan Metallurgical Materials Co., Ltd.

volkswagen golf 4 konsum karburanti granules

2007 Volkswagen Golf E Argjendtë Ne Shitje - 8 000 Euro

Shitet Volkswagen Golf i Vitit 2007. Ngjyra E Argjendtë me 210 000 Kilometra dhe me cmim 8 000 Euro. Makine me konsum shume te ulet 6L/100km dhe e kontrolle

MerrJep.al - Njoftimi Golf4 1.9 TDI okazion Shitet, Tiranë

Golf 4 1.9 TDI viti 1999-2000 menletra te rregullta dhe te paguara deri ne janar 2020 , makina esht ne gjendje perfekte motorrike “ nuk ka turbo” Tek dere dhe me nje konsum

GOLF 4 TDI - MAKINA

28.04.2019 (20:36):Shitet volkswagen golf + viti 2006 motorr 1.0 benzinë 4 pistona 94000 klm kondicioner letra te paguara ne gjendje shume te mire Çmimi 1500 euro nr tel

Volkswagen, Golf, Viti 2010, Naftë | AutoBox.al

Volkswagen, Golf, Viti 2010, Manual, Naftë, Blu Perle, 1896 cc, 170000 km, Pasqyra elektrike, Sedilje me ngrohje, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.) -4 xhama

MAKINA NE SHITJE GOLF4 - MAKINA

(02:25):Shitet golf 4 viti 2000-2001 me letra te paguara ne gjendje shume te mira me te gjitha sherbimet e bera Çmimi abs motorr 1.9 nafte me konsum 6.5 l/100km

VW Golf 4 i 2003 në Durrës | VW Volkswagen Vetura

Shitet Ose (NDERROHET ME FUGON SPRINTER+diferenca nga ana ime) VW Golf 4 1.9 TDi -, taksa per 1 vit !! -VITI I PRODHIMIT 2003 - KM ORIGJINALE !!!! - 4+1 VENDE

2005'' Volkswagen Golf për shitje - €4,800. Golf, Tiranë, Shqipëri

I/e përdorur Gri 2005'' Volkswagen Golf Elektrik 2000 cc Automatike 240000 km. VOLKSWAGEN GOLF V 2.0 TDI SPORTLINE -EURO 4 -VITI DHJETOR 2005( 1 PRONAR

Volkswagen - Wikipedia

2019-3-28 · Volkswageni ka tre makina në listën e 10 makinave më të shitura në të gjitha kohërat: Volkswagen Golf, injektorë karburanti elektronik, dhe me motor më të fuqishëm

MerrJep.al - Njoftimi Volkswagen GOLF 5 PLUS UNITED

VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS UNITED 2.0 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL -EURO 4 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 12/ 2007 model 2006 -Seria HIGHLINE- INDIVIDUAL

2003 Renault Clio E Argjendtë Ne Shitje - 2 150 Euro

ku 4 gomat bridgestone i jane vendosur te reja muajin e kaluar. Kondicioneri funksionon shume mire dhe makina eshte mjafte ekonomike ne konsum karburanti. Eshte

Related links